O autorce

Moja przygoda z językiem francuskim zaczęła się w liceum i trwa do dziś. Od długiego czasu poszukiwałam sposobu na skuteczną naukę języka, który ostatnimi czasy zaniedbałam.  Pewnego sierpniowego dnia, wpadłam na pomysł prowadzenia bloga, dzięki któremu, obędę się bardziej z językiem, jak i może zainspiruję do tego Was, moich czytelników :-)

Pragnę zaznaczyć, że jest to blog całkowicie hobbystyczny. Jego celem jest zachęcanie do nauki języka francuskiego, a treść wpisów odzwierciedla w pewnym sensie moje zainteresowania lub ukazuje teksty, nad którymi "pracowałam" na własne potrzeby. Jeśli jednak macie jakieś pytania dotyczące języka, konstrukcji, chętnie odpowiem. Może i dla mnie będzie swego rodzaju wyzwanie, które zainspiruje mnie do zgłębienia swojej wiedzy w tym obszarze.

Lubię podejmować wyzwania i wypełniać sobie czas w sposób produktywny, zmuszający do myślenia. Moją pasją jest gotowanie, dobra literatura oraz nauka języków obcych. Pomimo, że uczę się angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego, wciąż pociąga mnie język rosyjski oraz języki skandynawskie... Ponadto interesują mnie wszelkie zagadnienia dotyczące produktywności, organizacji czasu, przy zachowaniu prostoty w działaniu.

Zachęcam Was do zadawania pytań i czekam na feedback z Waszej strony ;-)

Marta

0 komentarze: